Titebond III Ultimate 237ml

 • Titebond III Ultimate 237ml

  Kodas: 1413
  840
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Klijų talpa
  237ml
 • Apie “Titebond III ULTIMATE”
  Klijai “Titebond III ULTIMATE” yra pirmieji vieno komponento klijai, kurie įrodė turintys tokį aukštą atsparumą vandeniui. Atitinka vandens atsparumo reikalavimus I ANSI/HPVA (Amerikos dekoratyvinės faneros ir kietmedžio nacionalinis standartas). Klijai pasižymi ypatigai geru tvirtumu, pailgintu atviro surinkimo laiku ir galimybėmis dirbti prie žemesnių, nei įprasta, temperatūrų. “Titebond III ULTIMATE” yra netoksiški, neturintys tirpiklių ir, kol neišdžiuvę, lengvai valomi vandeniu – žymiai saugiau naudoti nei tradicinius vandeniui atsparius klijus. Klijai “Titebond III ULTIMATE” turi stiprų pirminį lipnumą, puikiai šlifuojami, šlifuojami neminkštėja ir yra FDA (Maisto ir vaistų administracija) patvirtinti netiesioginiam kontaktui su maisto produktais (pjaustymo lentos ir pan.). Klijai “Titebond III ULTIMATE” yra kokybės viršūnė tarp tokio tipo vieno komponento klijų, Sukibimo stipriu lenkia poliuretaninius ir daugumą kitų klijų. Jie idealiai tinka vidaus ir lauko darbams.

  Atitinka ASTM D-4236 reikalavimus (Amerikos medžiagų testavimo asociacija)

  Produkto savybės
  Green Seal

  Atitinka vandens atsparumo reikalavimus I ANSI/HPVA (Amerikos dekoratyvinės faneros ir kietmedžio nacionalinis standartas)
  Ypač stiprūs. Sukibimo stipris lenkia poliuretaninius klijus
  Vandeniui atsparūs ir, kol neišdžiuvę, puikiai nusivalo vandeniu
  Vandens atsparumas artimas D4
  Geresnis atsparumas – Stiprus pradinis pritraukimas
  Vidaus ir išorės darbams
  Ilgesnis atviro surinkimo laikas
  Žemesnė naudojimo temperatūra
  Nedaro įtakos tolimesnei apdailai
  FDA (Maisto ir vaistų administracija) patvirtinti netiesioginiam kontaktui su maisto produktais (pjaustymo lentos ir pan.).
  Netoksiški
  Titebond III ULTIMATE lenkia poliuretaninius klijus
  Fizinės savybės

  Naudojimas

  Produkto tipas: Išplėstinis patentuotas polimeras
  Spalva: Rusva
  Sausos plėvelės spalva: Šviesiai ruda
  Kietųjų dalelių: 52%
  Klampumas: 4200 cps
  Stiprumas: 4000 psi, 27,57 N/mm2, 281,22 Kg/cm2. Sukibimo stiprio matavimai atlikti klijuojant klevą su klevu prie +210C)
  pH: 2.5
  Užšalimo/atšilimo stabilumas: Stabilus
  LOJ: 9 g/L
  Pliupsnio taškas: >940C
  Produkto išeiga: 6,15 kv.m iš 1 litro
  Darbinė temperatūra: virš +70C
  Atviras laikas: 8-10 min. (21°C./50%RH)
  Darbo laikas: 20-25 min. (21°C./50%RH)

  Medienos gaminių suspaudimo stiprumas:
  Pakankamas suspaudimas spygliuočių medienai – 7-10,5 kg./1kv.cm, vidutinio minkštumo medienai 19,5-27 kg./1kv.cm, lapuočių medienai 27-39 kg./1kv.cm

  Naudojimo metodai:
  Buteliukai apimtimi iki 1 galono turi originalų klijų paskleidimui snapelį. Taip pat galite paskleisti klijus voleliu ar teptuku.

  Valymas: Nesukietėję klijai gali būti nuvalomi drėgna šluoste. Po sutvirtėjimo, klijų perteklių nuskuskite ar pašalinkite šlifavimo medžiagomis.

  Apribojimai:
  Medienos klijai “Titebond III ULTIMATE” nėra skirti nuolatiniam panardinimui po vandeniu. Nenaudokite, kai klijų ir paviršiaus temperatūra yra žemesnė nei +70C. Netinka stambių atraminių konstrukcijų klijavimui. Norint užtikrinti geriausią rezultatą klijuojant išorines duris, egzotišką ir sakingą medieną, susisiekite su mūsų komandos technine pagalba – www.titebond.lt. Prieš naudojimą, perskaitykite saugos duomenų lapus. SAUGOKITE NUO SUŠALDYMO. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.    

 • Prenumeruok ir laimėk

  BENDRAUKIME FACEBOOK’E